درباره ما

مجموعه بزرگ مجتمع های آموزشی زبان آی تی، فعالیت خود را از سال 1385 با یک مدیریت خلاق و فعال با هدف ارایه‌ی خدمات آموزش زبان و کامپیوتر  و با همراهی تیمی متشکل از حدودا” 10 نفر از اساتید  و کارشناسان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگــام تاسیس، به طور خـــاص بر روی ارایه‌ی خدمات اموزشی زبان و کامپیوتر در کوتاهترین زمان  متمرکز بود.

پس از گذشت یک سال و نیم و هم‌زمان با رشد و توسعه‌ی کاربرد زبان انگلیسی در کشور و همچنین با افزایش نیاز سازمان‌ها و افراد به یادگیری  مکالمه زبان انگلیسی، مجموعه زبان آی تی موفق شد  با ارائه بهترین خدمات اموزشی در بهترین فضاها و اساتیدو بهترین تسهیلات مجوز آموزش زبان را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اولین و تنها دارنده ارایه‌کننده‌ی خدمات آموزش مکالمه زبان بالای بیست سال را از این وزارتخانه در قزوین کسب کند و به دنبال آن دامنه‌ی فعالیت‌ها و خدمات خود را به میزان چشم‌گیری گسترش دهد.

مجموعه بزرگ زبان آی تی ، پس از دریافت مجوز یاد شده، توانست با سرمایه‌گذاری قابل توجه، خدمات آموزشی خود را گسترش دهد و مجوز اموزش کارکنان دولت را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کسب نماید  و خدمات تکمیلی مرتبط با آن را همچون بسترسازی برای آموزش مجازی و E.learning … به صورت گسترده به مشتریان ارایه کند.

هم‌اکنون، مجموعه بزرگ زبان آی تی به عنوان ارایه‌کننده‌ی  خدمات آموزشی منحصر به فرد  در کشور، سهم بزرگی از زبان آموزان را در میان متقاضیان یادگیری زبان، شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است.  هم‌اینک، بخش اعظمی از متقاضیان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از خدمات زبان آی تی استفاده می کنند  .خدمات خاص زبان آی تی موجب شده است که این تیم فعال و پرانرژی در کمتر از  ۵ سال از آغاز فعالیت خویش، به جایگاه مناسب و قابل اتکایی در بازار دست ‌یابد و به نامی شناخته شده در میان موسسات آموزش زبان در کشور تبدیل شود.

مجموعه زبان آی تی خدمات خود را بصورت خاص در حیطه کودکان و نوجوانان نیز پس از چند سال ،با کسب مجوزهای مربوطه آغاز نمود و در کتر زمان مجتمع تخصصی کودکان و نوجوانان خود را با کادر مجرب گسترش داد .

مجموعه بزرگ مجتمع های آموزشی زبان آی تی هم اکنون بیشتر از 12 سال است که با بهترین  و شادترین فضاها و با بهترین خدمات و اساتید فعالیت می نماید .

مجوزهای آموزشی

موسسه آموزشی زبان آی تی با گواهی های زیر به آموزش زبان آموزان علاقمند می پردازد :

 • مجوز تاسیس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • پروانه تاسیس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • گواهینامه صلاحیت آموزش کارکنان دولت
 • مجوز آموزش به خردسالان ،کودکان و نوجوانان از وزارت آموزش و پرورش

چرا زبان آی تی ؟

 • دارای تاییدیه سیستم آموزشی از وزارت آموزش و پرورش برای آموزش کل کشور
 • دارای مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور
 • دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان قزوین
 • تنها مرجع رسمی آموزش الکترونیک کتابهای تاپ ناچ در ایران
 • آموزش سریع مکالمه انگلیسی بر اساس استاندارد های بین المللی
 • کلاسهای آمادگی برای آزمون آیلتس(IELTS )
 • صدور گواهینامه معتبر و بین المللی با ذکر ساعات آموزشی (قابل استعلام)
 • دارای شعبات تفکیک شده کودکان و نوجوانان و بزرگسالان
 • دارای سیستم انوماسیون جامع اداری ،مالی و ثبت نامی یکپارچه در سراسر کشور
 • استفاده از برترین و مجرب ترین اساتید مکالمه استان
 • دارای سیستم ثبت نام و اطلاع رسانی تحصیلی برای تمام زبان آموزان
 • برگزاری کلاسهای فیلم و تحلیل جمله به جمله به همراه جزوات آموزشی
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان جهت تدریس در موسسه
 • کنترل مداوم کیفیت دوره های آموزشی توسط اداره بازرسی و نظارت بر کیفیت آموزشی
 • استفاده از تجهیزات و فناوری های نوین آموزشی در کلیه کلاسها
 • تجهیز کلیه مجتمع های آموزشی به دوربین مداربسته
 • تحت پوشش بیمه حوادث بودن کلیه زبان آموزان در فضاهای مجتمع های آموزشی
 • تلفیق آموزش حضوری ،نیمه حضوری و غیر حضوری در قالب نظام آموزشی هماهنگ و استاندارد

دپارتمان های زبان آی تی

این اداره در جهت برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی،به استخدام کارکنان و تامین نیروی انسانی می پردازد .ضمنا” امور فارغ التحصیلان جهت صدور مدارک مربوطه نیز در این اداره پیگیری میشود .

این اداره به همراه واحدهای زیر مجموعه (جذب و تربیت مدرس،آزمون و سنجش و بازرسی و کنترل کیفیت آموزشی ) در راستای برگزاری کلاسها، ارتقاء کیفیت آموزشی  و توسعه کیفیت کادر آموزشی فعالیت می کند .

اجرای تبلیغات رسانه ای ،حضور در نمایشگاهها ،و اجرای تبلیغات محیطی مجتمع های زبان آی تی توسط این بخش انجام میشود .

این بخش مسئول امور خدماتی و فنی ،تامین و ارسال منابع آموزشی و .. می باشد

قوانین آموزشی

 1. غیبت بیش از 4 جلسه (موجه یا غیر موجه ) منجر به حذف زبان اموز می شود .
 2. عدم رعایت قوانین اخلاقی و احترام به پرسنل آموزش باعث حذف زبان آموز از ادامه دوره مربوطه می شود .
 3. شرکت در کلاسهای جبرانی همانند روال عادی کلاسها الزامی بوده و در صورت عدم شرکت در کلاس غیبت منظور می شود .
 4. حضور زبان آموزان غیر حضوری در آزمونهای میان ترم ،پایان ترم و آزمون speaking الزامی می باشد.
 5. هر زبان آموز صرفا” مجاز به مرخصی در یک ترم آموزشی می باشد .
 6. در صورت عدم حضور زبان اموز در کلاسها از یک ترم بیشتر بدون توجه به سطح فعلی آزمون تعیین سطح مجدد از او گرفته می شود .
 1. در صورت تاخیر زبان اموز تا 15 دقیقه پس از شروع کلاس با برگه تاخیر به کلاس وارد می شوند و با تاخیر بیش از 15 دقیقه اجازه ورود به کلاس نخواهد داشت .ضمنا” هر 3 مورد تاخیر یک غیبت محسوب می شود .
 2. حضور زبان آموز در کلیه فعالیتهای کلاسی و آزمونهای میان ترم و پایان ترم و speaking الزامی می باشد .
 3. سوالات آزمون به هیچ عنوان در اختیار زبان آموزان قرار نخواهد گرفت .
 4. زبان اموز نهایت تا 48 ساعت پس از اعلام نتایج آزمون می تواند نسبت به نمره خود اعتراض نماید ان هم با پر کردن فرم اعتراض به نمره ، در غیر اینصورت پس از گذشت مدت زمان تعیین شده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد
 5. غیبت در آزمون پایان ترم Absent Fail اعلام می شود و زبان اموز موظف به گذراندن مجدد همان سطح قبلی می باشد .
 6. نمرات آزمون فقط به صورت حضوری و یا مراجعه به سایت قابل دسترسی می باشند و به هیچ وجه به صورت تلفنی اعلام نخواهد شد .
 7. نمره برگه در صورتیکه زیر 60 باشد FINAL FAIL محسوب خواهد شد و فعالیتهای دیگر شما در نظر گرفته نخواهد شد .
 8. زبان آموزان جهت هر گونه درخواست باید با مراجعه به دفاتر آموزش زبان آی تی فرم درخواست زبان آموز پر نمایند تا درخواست آنها پیگیری شود .لطفا” شماره نامه خود را از کارمند آن بخش دریافت نمائید تا پیگیری پاسخ نامه آسان تر باشد .پس از 48 ساعت می توانید جواب نامه خود را پیگیری نمائید .

آزمون ها

در هر ترم آموزشی سه آزمون برگزار میشود .آزمون میان ترم ،شفاهی و پایان ترم .آزمون میان ترم در جلسه میانی (دهم )برگزار میگردد.آزمون شفاهی یک جلسه قبل از پایان ترم بصورت شفاهی برگزار میشود .و آزمون پایان ترم نیز در پایان هر ترم بصورت کتبی برگزار میشود .

آزمون میان ترم

آزمون میان ترم در جلسه دهم ترم برگزار می شود. در این آزمون میزان یادگیری زبان آموزان از نیمی از مطالب آموزش داده شده در ترم مورد ارزیابی قرار می گیرد. مدت زمان برگزاری این آزمون در سطوح مختلف از 45 تا 80 دقیقه متفاوت خواهد بود. در مورد کلاس های جمعه این آزمون در جلسه آخر هفته چهارم برگزار می شود. آزمون میان ترم شامل بخش های listening، vocabulary، reading و writing خواهد بود. این آزمون 20 درصد نمره پایانی را شامل می شود .

آزمون speaking      

این آزمون در سطوح intermediate ,  , upper intermediate و advanced  در جلسه قبل از آزمون فاینال برگزار می گردد . هدف از برگزاری این آزمون سنجش میزان تسلط فراگیر به تکلم و صحبت کردن به زبان انگلیسی می باشد و نمره خاص خود را دارد . این آزمون 30 درصد نمره پایانی را شامل می شود .

آزمون پایان ترم

آزمون پایان ترم در جلسه بیست و یکم هر ترم  برگزار می شود. هدف از برگزاری این آزمون ارزشیابی میزان فراگیری زبان آموزان از کتاب اصلی ترم (course book)  و میزان تسلط به محتوای آموزشی ارائه شده می باشد .مدت زمان برگزاری این آزمون  که همچون آزمون میان ترم  شامل بخش های listening، vocabulary، reading و writing می باشد بین 45 تا 80 دقیقه متغیر است

 

 

نحوه ارزشیابی

جدول زبر نمایشگر سیستم نمره دهی در سطوح مختلف در مرکز زبان آی تی می باشد

 

آزمون پایان ترم

آزمون speaking

آزمون میان ترم

فعالیت کلاسی

سطح

40

—–

20

40

Basic

30

30

20

20

Intermediate

30

30

20

20

Upper

 

قبول، مردود

زبان آموزان در صورت کسب نمره 70 و یا بالاتر “قبول” و در صورت گرفتن نمره زیر 70مردود” خوانده می شوند.

اعتراض به نمره

زبان آموز معترض به نمره اش فقط تا 48 ساعت پس از اعلام نمرات بر روی بورد اطلاعات مجاز به پر کردن  فرم  اعتراض به نمره جهت بازبینی توسط استاد مربوطه و نظر نهایی مدیر آموزش می باشد .

 

آزمون مجدد

زبان آموزی که به هر دلیل در تاریخ مقرر شده در آزمون خود شرکت نکنند absent fail  تلقی خواهد شد و آزمونی با عنوان آزمون مجدد یا آزمون غایبین برگزار نمی شود  مگر در صورت تایید اداره کل آموزش که لازم به نوشتن نامه و تاییدیه میباشد .

*. ضمنا” تخفیف مردودی (50 درصد)شامل این دسته از زبان آموزان نخواهد شد . تخفیف مردودی شامل زبان اموزانی است که در به طور کامل در کلاسها شرکت کرده اند و در آزمون برگزار شده شرکت کرده و نمره لازمه را کسب نکرده باشند .

 

استرداد شهریه و مرخصی :

 • پس از رزرو اولیه در صورت پرداخت بیعانه جهت ثبت نام ،چنانچه زبان اموز متقاضی منصرف شود کل بیعانه به زبان اموز عودت داده می شود .
 • کسانی که ثبت نام قطعی نموده اند و پرینت ثبت نام دریافت نموده اند در صورت انصراف تاقبل از شروع کلاسها با کسر 30 درصد شهریه عودت داده می شود .ولی پس از شروع کلاسها شهریه به هیچ وجه عودت داده نمی شود رزرو هم نمی شود.(فقط هم با نامه کتبی به زبان آموز پاسخ داده می شود.)
 • اگر زبان اموز ثبت نام قطعی کرده باشد و بخواهد مرخصی بگیرد یا رزرو شهریه شود تاقبل از شروع کلاسها با نامه کتبی زبان اموز و دستورو تایید ریاست انجام می شود.

 

 

انواع تخفیف ها :

جهت استفاده از تخفیفات ارائه شده فقط با ارائه مدارک لازم و درخواست کتبی و تایید ریاست این امر صورت می پذیرد.

Top Student

به زبان آموزی اطلاق می گردد که بالاترین نمره کلاس را کسب کرده باشد .زبان آموز top می تواند از تخفیف 20 درصد استفاده نماید و در صورت top  بودن در دو ترم متوالی شامل تخفیف 50 درصد خواهد شد .زبان آموزی که سه ترم متوالی top شود بصورت رایگان (تخفیف 100% )ثبت نام میشود .

زبان آموز مردودی (fail )

به زبان آموزی اطلاق میشود که نمره زیر حد نصاب 70 را کسب کرده باشد .این زبان آموز میتواند با تخفیف 50 درصد مجددا” همان سطح مردودی را ثبت نام نماید .

تخفیف ارگان ها : هر یک از ارگان های آموزشی که تمایل به استفاده از کلاسهای زبان آی تی و حضور در سیستم آموزشی این مرکز را داشته باشند میتوانند از تخفیفات در نظر گرفته شده استفاده نمایند .

جهت استفاده از تخفیفات ،تفاهم نامه ای بین دو مرکز بسته میشود و بر آن اساس کلیه پرسنل و فرزندان آن ارگان میتوانند از تخفیف مشخص شده استفاده نمایند .

تخفیف ویژه استادان : هر یک از استادان مرککز میتوانند یک نفر را جهت ثبت نام در مرکز معرفی نمایند و از تخفیف 50 درصدی مرکز استفاده نمایند .

 

تخفیف پرسنل و کارکنان :

کلیه کارکنان و پرسنل این مرکز میتوانند بصورت رایگان از کلاسهای آموزشی مرکز زبان آی تی تا پایان دوره استفاده نمایند .

 

گواهی اشتغال به تحصیل :

زبان آموزانی که در هر ترم نیاز به دریافت گواهی اشتغال به تحصیل و ارائه به مکان خاصی داشته باشند ،با مراجعه به شعبه در حال تحصیل فرم مخصوص درخواست گواهی اشتغال را پر می کنند .ذکر مواردی  از قبیل نمره ،شماره دانشجویی ،سطح ،مبلغ پرداختی ،و نیز مرکز دریافت کننده گواهی الزامی می باشد .

پس از تایید اداره آموزش ،فرم درخواست به اداره مرکزی ارسال گشته و پس از تایید ریاست مرکز گواهی صادر و پس از امضای مدیریت دپارتمان زبان نهایتا” تا سه روز به زبان آموز ارائه می گردد .

 

ثبت نام :

جهت ثبت نام در مرکز بین المللی زبان آی تی و استفاده از کلاسهای آموزشی این مرکز ،میتوانید بصورت حضوری یا اینترنتی فرم رزرو این مرکز را پر نموده و اسم خود را رزرو نمایید .

با حضور در یکی از مجتمع های آموزشی ،همکاران ما اطلاعات لازم در مورد کلاسها را در اختیار شما خواهند گذاشت و پس از پر کردن فرم رزرو میتوانید انتخاب نمایید که از پایه ثبت نام نمایید یا تعیین سطح شوید .

در هر صورت پرسنل مرکز آموزش زبان آی تی در زمان مشخص برای تعیین سطح و ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت .پس از تعیین سطح ساعت و روز مورد دلخواه خود را انتخاب نموده و در کلاسها ثبت نام میفرمایید .

کلاسها در کلیه روزهای هفته و برای کلیه سنین از 8 صبح الی 22 برگزار میشود .

کلاسهای بخش کودکان و نوجوانان در مرکز تخصصی کودکان و نوجوانان برگزار میشود و کلاسهای خاص ترم پاییز و زمستان در ایام مدرسه در ساعات مناسب با شیفت مدرسه زبان آموزان عزیز برگزار میشود .

رزرو آنلاین :

متقاضیانی که امکان رزرو در کلاسها بصورت حضوری را ندارند ،میتوانند با مراجعه به سایت مرکز زبان آی تی ،فرم رزرو مرکز بین المللی زبان آی تی را پر نمایند تا پرسنل آموزش با آنها تماس بگیرند .(دکمه رزرو آنلاین)