درباره ما

مجموعه بزرگ مجتمع های آموزشی زبان آی تی، فعالیت خود را از سال 1385 با یک مدیریت خلاق و فعال با هدف ارایه‌ی خدمات آموزش زبان و کامپیوتر  و با همراهی تیمی متشکل از حدودا” 10 نفر از اساتید  و کارشناسان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگــام تاسیس، به طور خـــاص بر روی ارایه‌ی خدمات اموزشی زبان و کامپیوتر در کوتاهترین زمان  متمرکز بود.

پس از گذشت یک سال و نیم و هم‌زمان با رشد و توسعه‌ی کاربرد زبان انگلیسی در کشور و همچنین با افزایش نیاز سازمان‌ها و افراد به یادگیری  مکالمه زبان انگلیسی، مجموعه زبان آی تی موفق شد  با ارائه بهترین خدمات اموزشی در بهترین فضاها و اساتیدو بهترین تسهیلات مجوز آموزش زبان را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اولین و تنها دارنده ارایه‌کننده‌ی خدمات آموزش مکالمه زبان بالای بیست سال را از این وزارتخانه در قزوین کسب کند و به دنبال آن دامنه‌ی فعالیت‌ها و خدمات خود را به میزان چشم‌گیری گسترش دهد.

مجموعه بزرگ زبان آی تی ، پس از دریافت مجوز یاد شده، توانست با سرمایه‌گذاری قابل توجه، خدمات آموزشی خود را گسترش دهد و مجوز اموزش کارکنان دولت را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کسب نماید  و خدمات تکمیلی مرتبط با آن را همچون بسترسازی برای آموزش مجازی و E.learning … به صورت گسترده به مشتریان ارایه کند.

هم‌اکنون، مجموعه بزرگ زبان آی تی به عنوان ارایه‌کننده‌ی  خدمات آموزشی منحصر به فرد  در کشور، سهم بزرگی از زبان آموزان را در میان متقاضیان یادگیری زبان، شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است.  هم‌اینک، بخش اعظمی از متقاضیان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از خدمات زبان آی تی استفاده می کنند  .خدمات خاص زبان آی تی موجب شده است که این تیم فعال و پرانرژی در کمتر از  ۵ سال از آغاز فعالیت خویش، به جایگاه مناسب و قابل اتکایی در بازار دست ‌یابد و به نامی شناخته شده در میان موسسات آموزش زبان در کشور تبدیل شود.

مجموعه زبان آی تی خدمات خود را بصورت خاص در حیطه کودکان و نوجوانان نیز پس از چند سال ،با کسب مجوزهای مربوطه آغاز نمود و در کتر زمان مجتمع تخصصی کودکان و نوجوانان خود را با کادر مجرب گسترش داد .

مجموعه بزرگ مجتمع های آموزشی زبان آی تی هم اکنون بیشتر از 12 سال است که با بهترین  و شادترین فضاها و با بهترین خدمات و اساتید فعالیت می نماید .