دوره های آموزشی

مرکز بین المللی زبان آی تی ،دوره های آموزشی ویژه خردسالان ،کودکان ،نوجوانان ،بزرگسالان،پیشرفته و آیلتس خود را در قالب کلاسهای ترمیک (دو روز در هفته )،یک روز در هفته ، جمعه و شبانه  در مجتمع های آموزشی خود برگزار میکند.


دوره های خردسالان

PRE-POCKET

  • دوره های شاد و مفرح بخش خردسالان با عنوان PRE-POCKET در هر ترم آموزشی برگزار میشود .
  • خردسالان در این دوره ها با بازی و تفریح و نقاشی فضایی بسیار شاد و مفرح در زمینه آموزش زبان را تجربه میکنند .
  • برای این دوره با توجه به سن کم زبان آموزان  که معمولا” بین ۴ تا ۶ سال میباشند ،کتابی در نظر گرفته نشده است .

دوره های ویژه کودکان

این دوره ها نیز در جهت آشنایی کودکان با حروف،صداها و آواها و کلمات و جملات در سطوح مختلف در فضایی کاملا” خاص و شاد و توسط استادان آموزش دیده و مجرب برگزار میگردد.

زبان آموزان این دوره بین ۷ تا ۱۱ سال میباشند .


دوره های نوجوانان

دور ه های متنوعی برای زبان آموزان این مقطع با توجه به سن و سطح زبانی آنها در نظر گرفته شده است که به کمک جدیدترین کتب آموزشی سال ۲۰۱۸ به آنها آموزش داده میشود .

زبان آموزان این دوره معمولا” بین ۱۱ تا ۱۷ سال میباشند .

زبان آموزان نوجوان پس از اتمام این دوره ها میتوانند مستقیما” وارد بخش بزرگسالان و کتب TOPNOTCH شوند .


دوره های بزرگسالان

دوره های زبان انگلیسی Iranitl  در بخش بزرگسالان شامل ۸ ترم از مبتدی تا عالی است که دارای جدیدترین ،کوتاه ترین و کارآمدترین سیستم آموزش زبان انگلیسی روز دنیا می باشد.

جامع ترین و کامل ترین کتابهای سال ۲۰۱۷،۲۰۱۶ که در بسیاری از کالـج ها و مـوسسات آموزشی اروپا و آمریکا تدریس می شود در دوره های Iranitl  ارائه شده است .

گنـجاندن تمامی مهارتـهـای زبـان انگلیسی Speaking,Listening,Reading,Writing با جـدیدتـرین موضوعات ،شخصیتها و به روزترین واژگان و ساختارها از جمله وجه تمایزهای این سیستم با دیگر سیستمهای موجود در موسسات آموزشی ایران است.

رشته های تحصیلی در مرکز بین المللی زبان آی تی شامل دوره های زیر می باشد :


دوره مقدماتی یا Basic

این دوره شامل دو رشته FA و FB می باشد .کتابهای این دوره شامل Fundamental  A و Fundamental B  از سری کتابهای TOPNOTCH  ادیشن ۳ می باشد .کل این دوره ۴۰ جلسه می باشد که در طی دو ترم به اتمام می رسد .در پایان این دو سطح شخص قادر به صحبت کردن ۴ تا ۵ جمله می باشدو می تواند تا ۳ خط بنویسد  .و توانایی شرکت در آزمون KET بین المللی را دارد .


دوره مبتدی یا Elementary

این دوره شامل سطوح ۱A و ۱B می باشد .کتابهای این دوره TopNotch1A و TopNotch1B می باشد .در این دوره ها زبان آموز در موقعیتهای خاص اجتماعی قرار می گیرد و باید از آموخته های خویش در جملات درست گرامری استفاده نماید .دامنه لغات او گسترش می یابد .


دوره متوسطه یا Intermediate

همان سطحوح ۲A و ۲B است .در این سطح کتاب TopNotch2 تدریس میشود . زبان آموزان پس از گذراندن این دوره ها قادر خواهند بود در موقعیتهای مختلف مانند مسافرتهای خارجی به راحتی به اهداف خود نائل شوند.همچنین در پایان این دوره زبان آموزان می توانند در سطح PET  که از امتحانات بین المللی دانشگاه کمبریج است آمادگی امتحان چهار مهارت را داشته باشند.


دوره Upper Intermediate

شامل سطوح ۳A و ۳B  می باشد . کتابهای این دوره TopNotch3 می باشد .زبان آمـوزان با گذراندن این دوره هـا سطـح مهـارتـهـای زبـان انگلیسی خود را به سطح پیشرفته می رسانند ، در این مقطع آنها می توانند روان و سلیس به زبان انگلیـسی در محیط های کاری ،تجاری و تفریحی صحبـت کنند .در این مقطع آزمـون جـامـع بـرگــزار می شود.


دوره Advanced

شامل شش دوره SUMMIT ۱A,SUMMIT 1B, SUMMIT 1C,SUMMIT 2A, SUMMIT 2B, SUMMIT 2C  می باشد .زبان آموزانی که قصد شرکـت در آزمونهای بیـن المـللی TOEFL  و IELTS  و گرفتن حـد نصـاب نمـره لازم جهـت شـرکت در دانشگاههای خارج از کشور داشته باشند ، شرکت در این دوره ها رمینه بسیار مناسبی برای کسب نمره عالی در آزمونهای TOEFL  و IELTS  و مصاحبه سفارتها می باشد.


دوره های عالی Upper Advanced

این دوره شامل مباحث پیشرفته و عالی سطح زبانی است که بمنظور ارتقاء سطح زبانی زبان آموزان در نظر گرفته شده است .

در این دوره که با عنوان SPEAKOUT برگزار میشود ،زبان آموزان قادر خواهند بود که در رابطه با موضوعات مختلف با دامنه گرامری بیشتر و لغات گسترده تر صحبت کنند .

این دوره ها در سه ترم ۲۴ جلسه ای برگزار میگردد.


دوره های IELTS

این دوره در مجتمع های آموزشی بزرگسالان زبان آی تی در سه دوره PRE-IELTS,IELTS,POST IELTS برگزار میشود . جدیدترین کتابهای چاپ ۲۰۱۸ برای این منظور در نظر گرفته شده است .